Rok w ogrodzie. Extra!!!

Tym razem chciałbym zaprosić wszystkich… przed telewizor. Otóż w najbliższą sobotę, 30 grudnia 2017 r., o godzinie 7.50, mój egzotyczny ogród zostanie pokazany w programie „Rok w ogrodzie. Extra” nadawanym przez TVP1.

Była mniej więcej połowa listopada, gdy do Taczanowa zawitał Marek Jezierski z ekipą telewizyjną. Banany stały już podniszczone, ale trawy, palmy i bambusy nadal wyglądały dorodnie. Wiało. To dobrze, gdyż właśnie na wietrze takie rośliny ożywają. Przebijało się słońce. Też dobrze. Słoneczne światło na liściach egzotycznych roślin to składnik obowiązkowy. Temperatury można domyślić się po ubraniach. Nie widziałem zmontowanego materiału i jestem ciekaw, czy ogród okaże się fotogeniczny???

Dzisiaj, w bożonarodzeniowy poranek, część palm nadal rosła pod chmurką. Świątecznie świeciło słońce, wiał lekki wietrzyk. Przed południem utrwaliłem taką oto scenkę z szelestem palm na wietrze (dźwięk pod koniec to szum najeżdżającego auta). Proponuję włączyć dźwięk, a obraz ustawić na HD. Może zachęci was, by w sobotę wcześnie wstać i obejrzeć jak ogród prezentuje się w oku profesjonalnej kamery.

Aktualizacja: Program można obejrzeć pod adresem:
https://vod.tvp.pl/video/rok-w-ogrodzie,30122017-0750,35155186

W prawym, dolnym rogu są ustawienia rozdzielczości.

Jedna myśl w temacie “Rok w ogrodzie. Extra!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s